Słowo o nas

Jesteśmy rodzinną firmą gastronomiczno – cateringową, działającą na rynku od ponad 40 lat, nasza kuchnia znana jest przede wszystkim, mieszkańcom Krakowa i Katowic.

Naszą wizytówką jest zadowolenie i z zaufanie gości, które wypracowujemy poprzez najwyższą, jakością świadczonych usług, niezawodność oraz elastyczność. Specjalizujemy się w prowadzeniu, lunch-barów, kantyn oraz dostarczaniu posiłków do obiektów nieposiadających zaplecza gastronomicznego. Największy nacisk kładziemy na jakość, urozmaicone menu i niskie ceny. Co jest bardzo istotne dla naszych gości, gdyż prawie 85 % z nich jest w naszych restauracjach 3-4 razy w tygodniu. Organizujemy również niezapomniane pikniki i przyjęcia.

Opieramy się na tradycyjnych polskich przepisach, wprowadzając dania kuchni narodowych i regionalnych. Uwzględniamy nowe trendy w żywieniu, poszerzając ofertę o dania lekkostrawne i wegetariańskie.

W odróżnieniu od większości operatorów kantyn posiłki przysadzamy na miejscu, dzięki czemu smakują jak domowe. Zatrudniamy wykwalifikowanych kucharzy z pasją, którzy na podstawie rozmów z gośćmi, obserwacji, ankiet, dopasowują menu do Państwa oczekiwań. Dlatego w każdej naszej restauracji jest trochę inne menu.

Tworzymy miejsca, w których nasz gość ma szeroki wybór świeżych i smacznych posiłków: śniadaniowych, obiadowych, dań barowych, zimnych przekąsek, deserów i napoi.  Dobre jedzenie to jednak nie wszystko. Staramy się, aby miejsca w których Państwo jecie zapewniały nie tylko smaczny posiłek, ale by były miejscem odpoczynku w czasie pracy. Sprzyja temu nie tylko miła i wykwalifikowana obsługa , ale również wystrój, projektowany przez projektantów wnętrz.

Ponieważ wiemy jak cenny jest Państwa czas, opracowaliśmy sprawny system obsługi, pozwalający skrócić czas przebywania w kolejce do niezbędnego minimum. Stosując między innymi system kart magnetycznych, czy abonamentów obiadowych.

Nasze główne atuty:

  • wieloletnie doświadczenie
  • niezawodność i elastyczność sprawdzona przez wymagających Klientów
  • doświadczeni uprzejmi i odpowiedzialni pracownicy
  • sprawdzeni dostawcy
  • zdolność do szybkich zmian na życzenie Klienta
  • atrakcyjne ceny

 

Nasi dostawcy:

Sprawdzeni dostawcy to dla każdej restauracji  prawdziwy skarb, bo to właśnie ich produkty Państwo jecie.

Gospodarstwo Rolne Paweł Szczepka, Charsznica :


Wyświetl większą mapę

tu rosną ziemniaki, marchewki, buraki, cebula oraz kapusta, które Państwo jedzą; z dala od ulic, i zanieczyszczeń miast. Charsznica słynnie z uprawy kapusty i  kiszonej kapusty. Pan Paweł kisi ją tak samo jak jego ojciec i dziadek- tradycyjnie w dębowych beczkach. Oczywiście nikt już nie depcze kapusty nogami – co prawda mój ojciec mówi, że kapusta deptana prze babcię Pana Pawła  była najlepsza;-)

MAKTON (Grupa Kapitałowa Polski Koncern Mięsny DUDA S.A.) – mięso wieprzowe i wołowe. Szukając kilka lat temu dostawcy mięsa, szukaliśmy firmy która zagwarantuje nam doskonałą jakość polskiego mięsa.  Jakość   zaczyna się od… rolnika, odpowiedniego traktowanie zwierząt   w zakładzie mięsnym i  dojrzewania mięsa  ( Odkryj mięso ). Dopiero tak przygotowanie mięso kucharz może wrzucić na kloc.

Drop-pol – kurczak, indyk,

Plac Imbramowski –tu kupujemy zielone sałaty, koperek, natkę, owoce … Codziennie rano, gdy jeszcze śpicie, szef kuchni Darek  jedzie na plac, poczuć sałatę i sprawdzić jej świeżość, chrupanie, wybrać owoce na kompot.

Surówki  – jako już jedni z nielicznych  robimy je sami, dzięki temu gwarantujemy smak prawdziwie domowych obiadów.

Krokiety, pyzy, leniwe, gołąbki itp  – tu niezastąpiona jest babcia Marysia, która przygotowuje dla nas tradycyjne polskie dania według przepisów z jakich korzystała jej mama, a wcześniej jej babcia.

 

 Z poważaniem

Z poważaniem
Roman Konik, Rafał Konik

ul. Francuska 34; (Centrum Biurowe Francuska), obok Sądu Okręgowego w Katowicachul. Francuska 34; (Centrum Biurowe Francuska), obok Sądu Okręgowego w Katowicachul. Francuska 34; (Centrum Biurowe Francuska), obok Sądu Okręgowego w Katowicachul. Francuska 34; (Centrum Biurowe Francuska), obok Sądu Okręgowego w Katowicachul. Francuska 34; (Centrum Biurowe Francuska), obok Sądu Okręgowego w Katowicachul. św. Tomasza 43; 6 piętro, budynek Akademii Muzycznej w Krakowieul. św. Tomasza 43; 6 piętro, budynek Akademii Muzycznej w Krakowieul. św. Tomasza 43; 6 piętro, budynek Akademii Muzycznej w Krakowie ul. Kunickiego 5, przecznica z Lea, obok Centrum Biurowego Galileoul. Warszawska 24; Stołówka Studencka Politechniki Krakowskiejul. Warszawska 24; Stołówka Studencka Politechniki Krakowskiej.